Choď na obsah Choď na menu
 


 

Kandidáti na poslancov do mestských častí za Zmenu zdola, DU, DS

Kandidáti na poslancov - Staré Mesto

Volebný obvod č. 1

2   . Bc. Ivan Bútora, (28), vodič MHD, aktivista iniciatívy Bratislava otvorene, Lubinská 6 (Zmena zdola, DÚ, DS) 12. Mgr. Adrian Rajter, (42), muzikológ, Fándlyho 1 (Zmena zdola, DÚ, DS)

Volebný obvod č. 2

4 . Ernest Klotton, (53), živnostník, Novosvetská 40 (Zmena zdola, DÚ, DS)

Volebný obvod č. 3

3. Ing. Gabriel Kollár, (58), manager, Františkánske nám. 7 (Zmena zdola, DÚ, DS)

9. Ing. Matej Vagač,(43), geodet, aktivista iniciatívy Bratislava otvorene, Dobrovičova 10 (Zmena zdola, DÚ, DS) 9.

Volebný obvod č. 4

3. Ing. Oskár Elschek (41), diplomatický zamestnanec, aktivista iniciatívy Bratislava otvorene, Beskydská 6 (Zmena zdola, DÚ, DS)

Volebný obvod č. 5

7. Mgr. Peter Chrenka, (28), doktorand, aktivista City Bike, Drotárska cesta 39 (Zmena zdola, DÚ, DS)

Volebný obvod č. 6

6. RNDr. Peter Smrek, (55), vysokoškolský učiteľ, Sokolská 18 (Zmena zdola, DÚ, DS)

Volebný obvod č. 7

11. Soňa Párnická, (64), ochranárka, aktivistka iniciatívy Bratislava otvorene, Björnsonova 2 (Zmena zdola DÚ, DS)

Volebný obvod č. 8

2. Marcel Dzurilla, (31r), architekt, Sokolská 18 (Zmena zdola, DÚ, DS)

Kandidáti na poslancov - Ružinov

Volebný obvod č. 1

16. Ing. Katarína Šimončičová, (62), ochranárka, aktivistka iniciatívy Bratislava

otvorene, Dulovo námestie 4, (Zmena zdola, DÚ)

Volebný obvod č. 3

11. Peter Šimončič, 20 r., študent, aktivista City Bike, Dulovo námestie 4, (Zmena zdola, DÚ)

Volebný obvod č. 5

10. Mgr. Pavol Široký (33), geológ, aktivista iniciatívy Bratislavy otvorene, Borodáčova 15,  (Zmena zdola, DÚ)

Kandidáti na poslancov – Vrakuňa

Volebný obvod č. 2

29. Ing. Marián Šumšala, (43), konštruktér , (Zmena zdola, DÚ)

Kandidáti na poslancov - Nové Mesto

Volebný obvod č. 1

1.Dušan Bobrík, (75), vydavateľ, novinár, Kalinčiakova 1, (Zmena zdola,  DÚ,DS)

Volebný obvod č. 2

17. Ing. arch. Zora Pauliniová, (51) konzultantka programu „Verejné priestory", Sibírska 16, (Zmena zdola,  DÚ, DS)      

 

23. Ing. Tatiana Štefanovičová, (76), archeológ, Sibírska 60, (Zmena zdola,  DÚ,DS)

 Kandidáti na poslancov - Petržalka

 

Volebný obvod č. 1

17. Ing. arch. Bohuslav Kraus, (55), architekt, hudobný dramaturg, Dubnická 2, (Zmena zdola, DÚ, DS)

 18. PaedDr. Eva Krnáčová, (56 ), pedagóg, Mánesovo námestie 8, (Zmena zdola, DÚ, DS)

 Volebný obvod č. 2

 9. Bc. Jakub Ďurinda, (25), študent, aktivista Obnovme Podhradie, Švabinského 20, (Zmena zdola, DÚ, DS)

10. Michaela Gallee, (22), študentka, aktivistka City Bike, Ševčenkova 17, (Zmena zdola, DÚ, DS)

25. Ing.arch.,Mgr.art.Elena Pätoprstá, designérka, protikorupčná aktivistka, Švabinského 20, (Zmena zdola, DÚS, DS)

 Volebný obvod č. 4

8. Peter Hochschorner, (58), tréner vodný slalom, Mlynarovičova 17, (Zmena zdola, DÚ, DS)

 Volebný obvod č. 6

4. Mgr. Ivana Brezinská (40), novinárka a občianska aktivistka Petržalské ihriská, Jasovská 39, (Zmena zdola, DÚ, DS)

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.